Mon3.18 Tue3.19 Wed3.20 Thu3.21 Fri3.22 Sat3.23 Sun3.24
Finesse (45min) Clark 11:15 AM Row
Exchange (60min) Ting 12:15 PM Ride
Finesse Advanced (45min) Clark 12:30 PM Row
Finesse (45min) Cherry 6:00 PM Row
Underground (45min) Dani 6:15 PM Ride
Crew (45min) Cherry 7:15 PM Row
Resistance Plus (60min) Clark 7:30 PM Ride
Finesse Advanced (45min) Cherry 8:30 PM Row
 
Resistance (60min) Gianna 9:30 AM Ride
Finesse (45min) Les G 11:15 AM Row
Underground (45min) Viella 12:15 PM Ride
Finesse Advanced (45min) Les G 12:30 PM Row
Finesse Advanced (45min) Emil 6:00 PM Row
Exchange (60min) Raymond 6:00 PM Ride
Finesse (45min) Emil 7:15 PM Row
Resistance (60min) Anna 7:30 PM Ride
Finesse Advanced (45min) Borro 8:30 PM Row
 
Resistance Plus (60min) Ting 9:30 AM Ride
Finesse (45min) Cherry 11:15 AM Row
Underground (45min) Tanya 12:15 PM Ride
Finesse Advanced (45min) Cherry 12:30 PM Row
Finesse (45min) W Clark 6:00 PM Row
Underground (45min) W Reg 6:15 PM Ride
Realign: MOVE W Clark 7:15 PM
Resistance (60min) Dani 7:30 PM Ride
Circuit (45min) Clark 8:30 PM Row
Underground (45min) Luigi 8:50 PM Ride
 
Resistance Plus (60min) Ting 8:30 AM Ride
Finesse (45min) Berns 11:15 AM Row
Exchange (60min) Ting 12:15 PM Ride
Finesse Advanced x Restore (75mins) Berns 12:30 PM Row x Restore
CORE (Finesse | 45 mins) W Yael 6:00 PM Row
Underground (45min) Reg 6:15 PM Ride
Circuit (45min) W Yael 7:15 PM Row
Resistance (60min) Crystalle 7:30 PM Ride
Finesse Advanced (45min) W Borro 8:30 PM Row
 
Exchange (60min) Jana 7:30 AM Ride
Resistance (45min) Ting 9:30 AM Ride
Finesse (45min) Niña 11:15 AM Row
Finesse Advanced (45min) Niña 12:30 PM Row
Finesse (45min) W B 6:00 PM Row
Underground (45min) Dani 6:15 PM Ride
Underground (60min) Bernice 7:30 PM Ride
Finesse Advanced (45min) W B 8:30 PM Row
 
Finesse Advanced (45min) Yael 8:45 AM Row
CORE (Finesse | 45 mins) Yael 10:00 AM Row
Resistance Plus (60min) Crystalle 10:30 AM Ride
Finesse Advanced (45min) Yael 11:15 AM Row
Finesse (45min) B 12:30 PM Row
Underground (60min) Tanya 4:30 PM Ride
 
Finesse (45min) W Crystalle 8:45 AM Row
Circuit (45min) Crystalle 10:00 AM Row
Resistance (60min) Anna 10:45 AM Ride
Finesse Advanced (45min) Emil 11:15 AM Row
Finesse (45min) W Emil 12:30 PM Row
Underground (60min) Bernice 4:30 PM Ride